Drukuj stronę Drukuj stronę

Kolonia Władysławowo

Władysławowo – miejscowość letniskowa i port rybacki nad Bałtykiem. Położenie nad otwartym morzem i Zatoką Pucką, a także w pobliżu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego stanowi jeden z walorów turystycznych.

Kolonie – WYJĄTKOWE WŁADYSŁAWOWO

Wiek uczestników 9 – 13 lat, 14 – 17 lat

CENA ZAWIERA:
Zakwaterowanie:
12 noclegów – Willa Fregata – dwa pensjonaty, położone w willowej dzielnicy Władysławowa.  Pokoje 3, 4, 5 osobowe z łazienkami. Na miejscu: stołówka, świetlica (sprzęt dyskotekowy i audio – video), tenis stołowy. Na terenie obiektu boisko rekreacyjne, meble ogrodowe, grill. W odległości ok. 150 m od pensjonatów duży, zielony teren rekreacyjny: plac zabaw, boisko do piłki nożnej, piłki koszykowej, piłki siatkowej. W odległości ok. 300 m Kompleks Orlik. W odległości ok. 800 m pływalnia AQUARIUS ze zjeżdżalniami i jacuzzi. 

Wyżywienie:
3 posiłki dziennie + podwieczorek
Świadczenie rozpoczyna się kolacją, a kończy śniadaniem + suchy prowiant na drogę powrotną.

Transport:
Komfortowy autokar (wc, klimatyzacja) na trasie Katowice – Władysławowo
Kadrę:
Wykwalifikowani i doświadczeni wychowawcy, ratownik na plaży,
Opiekę medyczną:
Pielęgniarka na terenie ośrodka, lekarz na telefon.
Ubezpieczenie NNW 5 000 zł
Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów

Ramowy program pbytu, realizacja programu dopasowana do wieku uczestników.

1 dzień – zbiórka i wyjazd z Katowic w godzinach porannych, przyjazd do ośrodka, pierwszy posiłek – kolacja, nocleg.

2 – 12 dzień – aktywny program pobytu we Władysławowie, dostosowany do wieku uczestników, a w nim m.in.:

  • Odkrywcza wyprawa do Parku Ewolucji w Sławutówku, gdzie staniecie oko w oko z największymi prehistorycznymi zwierzętami lądowymi, przeżyjecie podróż w czasie na dnie oceanu i poznacie swoich baaaardzo dalekich przodków oraz do Osady Słowiańskiej w Sławutowie – średniowiecznej osady z przełomu IX – X wieku. Odwiedzicie  chaty mieszkańców osady i spróbujecie wcielić się w ich role podczas warsztatów dawnego rzemiosła – całodniowa wycieczka autokarowa.
  • Morska wyprawa do Gdyni – zobaczycie niezwykłe gatunki ryb, płazów i gadów z różnych rejonów świata w Akwarium Gdyńskim,  zwiedzicie ORP Błyskawica – jedyny bojowy okręt  aliancki, który uczestniczył aktywnie w działaniach przez cały okres II wojny światowej, poznacie życie codzienne na najsłynniejszym szkolnym żaglowcu – „Darze Pomorza” – całodniowa wycieczka autokarowa.
  • Rekreacja w Cetniewie – Aleja Gwiazd Sportu oraz Ośrodek Przygotowań Olimpijskich polskich sportowców, pobyt w kompleksie basenowo – rekreacyjnym Aquarius – wycieczka piesza.
  • Wędrówka po Wąwozie Chłapowskim – spotkanie z nienaruszoną przyrodą i niespotykanymi okazami roślin i zwierząt – wycieczka piesza.
  • Przygoda na morzu – rejs kutrem oraz zwiedzanie portu rybackiego we Władysławowie,
  • a także wędrówki nadmorskie, plażowanie, kąpiele w morzu, rozgrywki, turnieje,  konkursy, Neptunalia, bal przebierańców, dyskoteki…

13 dzień – ostatni posiłek śniadanie, pobranie suchego prowiantu na drogę powrotną. Wyjazd z ośrodka ok. godz. 8.00. Powrót do Katowic w godzinach wieczornych..

DLA AKTYWNYCH PROFIL FITNESS – ZUMBA (min. 15 osób), dodatkowo płatny 50,00 zł/turnus – podstawy fitnessu, stretching, Zumbowe ABC, podstawowe kroki i układy do ulubionych piosenek, tworzenie własnych układów, freestylowe pojedynki taneczne.

Terminy i ceny:

29.09. – 11.07.2020 1 629 zł

12.07. – 24.07.2020 1 629 zł

25.07. – 06.08.2020 1 629 zł

07.08. – 19.08.2020 1 589 zł

© 2020: Olga 2 | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress